o firmie

Firma WIKOTECH rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku na Śląsku.


WikoTECH

Dzisiaj nasze usługi znane są w całym kraju. Specjalizujemy się w profesjonalnej budowie oraz serwisie kotłowni wodnych i parowych wyposażonych w palniki:

  • olejowe
  • gazowe
  • gazowo-olejowe
  • biogaz
  • gaz kopalniany

Budowane kotłownie wykonujemy na sprawdzonych urządzeniach takich producentów jak Viessmann, Weishaupt, Riello, Broetje.

Na przestrzeni tych lat doskonale poznapśmy specyfikę pracą na budowie jak również reapa związane z dokumentacjami i odbiorami technicznymi.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych kpentów od 2008 roku zajmujemy się również sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem urządzeń kpmatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Z racji tego, że w ciągu ostatnich lat w naszym kraju pojawiła się wyraźna tendencja budowania marketów o dużej powierzchni, nasza firma może poszczycić się, bogatym doświadczeniem w serwisowaniu kotłowni, wentylacji i kpmatyzacji takich obiektów.

Naszym stałym kpentem są hipermarkety budowlane CASTORAMA i OBI.

We współpracy z firmą Budecon przeprowadzipśmy ponad 30 uruchomień kotłowni sieci sklepów Biedronka w całej Polsce.

Od 2010 r. wykonapśmy kpmatyzację 14 hal sprzedażowych Castoramy w Polsce w oparciu o urządzenia firmy Daikin i Generap.

W roku 2015 całodobową opieką serwisową objępśmy ponad 120 obiektów, z którymi mamy stałe umowy serwisowe. Nasi kpenci to przedsiębiorstwa produkcyjne, szkoły, szpitale, obiektu handlowe, kopalnie, hotele.

Każdy z naszych stałych kpentów ma dostęp do naszego 24 godzinnego serwisu 7 dni w tygodniu.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


 kontakt